čtvrtek 3. ledna 2019

Knižní výzva 2019


(Pořádá Ells)

Že se měl článek zveřejnit 1. ledna? To vykládejte někomu, kdo v životě něco udělal na čas.

Ouky douky! Máme tu nový rok, 2019 (mimochodem, ať se vám všem daří na vaší cestě do hlubin pekla), a s tím přichází i nová Knižní výzva. Minulý rok to bylo docela fiasko, nebudeme se k tomu vracet, ani na to myslet, ani na to koukat na Goodreads. Pronásleduje mě to všude, stejně jako fakt, že tenhle blog měl být už rok v plném provozu. Heh. Popojedem.

Letos jsem si opět stanovila stejný cíl, jako minule, 30 knih. Nebudeme přehnaně ambicózní, kdyby se mi nějakým zázrakem povedlo třicítku pokořit brzy, zvýšíme sázky. Moc na to nespoléhám, ale mám asi 50 novoročních předsevzetí. Jedno z nich je zase začít víc číst. Statisticky nějaké z těch všech vyjít musí, tak třeba to bude zrovna tohle.
Zároveň s tím se, opět, pokusím plnit i čtenářskou výzvu Databáze knih, ale samostatný článek vydávat nebudu. Pokud byste někdo měl zájem sledovat můj progress i všechno ostatní, můj nick na Databází je czeliza. Můj profil na Goodreads najdete TADY.


1. Čtyři dohody (Miguel Ruiz) - 9.2.
2. Sleduj mě (A.V.Geiger) - 5.4.
3. Továrna na sny (Anie Songe) - 14.4.
4. Velké kouzlo (Elizabeth Gilbert) - 9.6.
5. Iskari - Poslední Namsara (Kristen Ciccarelli) - 17.6.
6. ...

1 komentář:

  1. Taky bych chtěla stíhat přečíst 30 knih, momentálně jsem ale ráda že se školou stíhám přečíst tak jednu za semestr (mimo povinné četby). :D

    OdpovědětVymazat