pátek 26. ledna 2018

Vážně nemám ráda úvody

Zdravím!
Jmenuji se Eliška, ale na blogosféře už nějakých pár let vystupuji pod přezdívkou Eliza, protože přeložit svoje jméno do angličtiny bylo vrcholem mé kreativity, když mi bylo 14. A očividně se to nezlepšilo, protože tuhle přezdívku používám dodnes.

Tenhle blog je vlastně „volným pokračováním“ blogu eliza-stories.blog.cz. To víte, přišla maturita, vysoká, nebyl čas (…byla jsem líná, ok?). A když jsem se pak k blogu vrátila, zjistila jsem, že už to není to místo, kam bych chtěla psát, kde bych chtěla pokračovat se svým tvořením a recenzováním a shitpostováním…A tak je tu tohle.

Jak už jsem naznačila, celou svojí blogerskou kariéru jsem zasvětila svému psaní, knihám, svým zážitkům a nejspíš se na tom nic nezmění. Víte co, vařit neumím (připálím i vodu), fitness se zrovna neoddávám (pokud se spánek, klikání a zvedání lžíce s cereáliemi nepočítá jako sport) a s módním blogem bych (se svým stylem „mikina, tričko, džíny“) do světa asi taky díru neudělala.

Budu ráda, když se vám na blogu bude líbit, občas sem skočíte, mrknete, co jsem zase vyvedla (ať už doslova nebo pisatelsky) a třeba vám to i příjemně zkrátí chvilku na té naší životní pouti nekonečným universem možností.

Žijte dlouho a blaze!
- Eliza

P.S. Upřímně, bude nejspíš chvilku trvat, než hodím tenhle blog do parády, protože prozatím s blogspotem válčím jako Steve Rogers s popkulturními referencemi. Nebo se svojí touhou dát Buckymu/Tonymu hubana (ať se Steve rozhodne podle sebe, shipuju obojí).

1 komentář:

  1. Teším sa z tvojho návratu k blogovaniu aj na nové články :-)

    OdpovědětVymazat