pátek 2. února 2018

Knižní výzva 2018


Jako tradičně, výzvu pořádá Ells.

Přestože už máme únor, samotný leden byl dlouhý jako celý jeden rok, navíc plný zkoušek, takže si myslím, že začít s knižní výzvou na rok 2018 je stále dost dobře na místě. Zvlášť proto, že jsem za leden nepřečetla zhola nic (myslím, že knihy o sociologii a evropském právu se nezapočítávají).
Nuže, jak moc ambiciózní letos jsem?

V minulých letech, kdy jsem se o výzvu pokoušela, jsem (trapně) pohořela, nebo na ní nakonec zapomněla. Ale letos jsem připravená na to skočit rovnou po hlavě, a proto si dávám optimistický goal 30 knih. Stejný cíl jsem si hodila i na Goodreads, profil sem nejspíš hodím někdy v pozdějších článcích. Zatím se nemám moc čím chlubit, tak až budu.


1. Amazing Book is Not On Fire (Dan Howell, Phil Lester)
2. Poslední přání (Zaklínač I., Andrzej Sapkowski)
3. Kód horečky (Maze Runner 0.6, James Dashner)
4. Nocte (Nocte I., Courtney Cole)
5. Lekce tvůrčího psaní (Michal Viewegh)
6. Diabolik (Diabolik I., S.J.Kincaid)
7. Mluv (Laurie Halse Anderson)
8.
9.
10.
...

Tak, nezbývá než popřát všem ostatní účastníkům hodně štěstí, snad se nám podaří si cíle splnit, už jenom pro vlastní satisfakci, nebo abychom se mohli chlubit dalším knihomolům. Protože, upřímně, pro obyčejné lidi věta "Letos jsem přečetl 30 knih!" neznamená, že jste frajeři. Spíš fakt velcí nerdi, které nezvou na oslavy. A pak jim vysvětlujte, že na ně nechodíte, protože Geralt, Harry nebo Celaena jsou prostě lepší.

Žádné komentáře:

Okomentovat